ביטולים והחזרות של יצירות מקוריות:
ניתן לבטל את הרכישה באמצעות הודעה בדוא"ל בלבד, בצירוף חשבונית מקור, ולהשיבה במצב מעולה כפי שנרכשה, תוך 30 יום ממועד הרכישה. חשבונך יזוכה לאחר שהיצירה המקורית תגיע אליי, למעט הוצאות שילוח. הוצאות המשלוח החוזר יחולו על הרוכשים.
החלפה או החזרת היצירה/ההדפס, תתאפשר רק עבור מוצרים שאינם פגומים ולא נעשה בהם כל שימוש והוחזרו באריזתם המקורית. ניתן לתאם איתנו הגעה או לחילופין לשלוח אלינו את המוצר באריזתו המקורית.
ביטולים והחזרות של יצירות והדפסים בהזמנה אישית:
כל היצירות וההדפסים לפי יצירת מקור, נעשים במיוחד עבורכם לאחר ההזמנה. ניתן לבטל את ההזמנה תוך 12 שעות בלבד באמצעות דוא"ל בלבד. לאחר מכן לא ניתן לבטל או להחזיר את היצירה או ההדפס, למעט במקרים שהיצירה / ההדפס הגיעו אליכם פגומה, או שבטעות נשלחה אליכם יצירה / הדפס אחרים.
החזרות במקרה של פגם:
במקרה והיצירה / ההדפס ניזוקו במשלוח, אזכה אתכם במלוא הסכום או אשלח יצירה חדשה, לפי בחירתכם. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמי קשר בדוא"ל בלבד מייד עם קבלת היצירה / ההדפס הפגומים ולא יאוחר מיומיים מתאריך קבלת המשלוח. יש לשלוח אלי תוך 10 ימים העתק של דו"ח הנזקים של התלונה שפתחת בדואר או בחברת השילוח, וכן צילום של היצירה הפגומה.
תנאי החזרה:
כאשר היצירה ניזוקה במשלוח הוצאות המשלוח ישולמו על ידי, בכל מקרה אחר הרוכשים אחראים על החזר הוצאות השילוח וההובלה. אם היצירה לא תוחזר במצבה המקורי, הקונה הוא האחראי לכל אובדן ערך של היצירה
בקשה לביטול, לפי המדיניות הנ"ל, ניתן להגיש בדוא"ל: einat@einatlevari.co.il